logo A+A Renax

A+A Renax, ČR a EU.

Stěhovací služby pro Vás

Vaše dotazy ke stěhování

1. Kolik stěhování stojí?     21.1.2014   Martin S., Rosice u Brna

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Cena stěhování se odvíjí od toho, co se stěhuje, odkud kam se stěhuje, v jakém objenu se stěhuje a také rozhoduje zda se se jedná o běžné stěhování, nebo o stěhování těžkého předmětu. I u stěhování těžkých věcí se ceny liší v závislosti na hmotnosti břemene a náročnosti stěhování.

Na našich stránkách, v ceníku služeb zjistíte za jaké tarify stěhujeme a z těchto údajů si můžete přibližně cenu odhadnout. Pokud se Vám to nedaří, napište mi konkrétně co a odkud kam potřebujete stěhovat a já se pokusím cenu odhadnout. Jedná-li se o velké stěhování mnoha místností, nebo o stěhování velmi těžkého břemene, bude asi lépe abych se přišel podívat na místo stěhování a pak budu schopen nejpřesněji stanovit předběžnou cenu.

2. Jak dlouho dopředu je třeba objednat stěhování?     6.2.2014   Helena L., Brno-Líšeň

Stěhování je dobré objednávat minimálně týden, až deset dnů předem. Stěhování jednoho, nebo dvou kousků nábytku lze objednat i dva dny předem, zpravidla se taková zakázka dá realizovat odpoledne, nebo brzy ráno, či mezi jednotlivými zakázkami. Větší stěhování objednávejte co nejdříve, aby jste měl jistotu, že Vámi požadovaný termín je opravdu volný.

3. Zajišťujete také ekologickou likvidaci nepotřebných věcí?     17.2.2014   Karel B., Brno-Střed

Jak píšeme na našem webu, ekologickou likvidaci nepotřebných věcí provádíme. Odpad likvidujeme prostřednictvím našich smluvních partnerů - renomovaných firem v oblasti nakládání s odpady.

4. Je potřeba soupis věcí ke stěhování nebo je nutná osobní schůzka?     6.3.2014   Marie Č., Šlapanice

Přesný soupis věcí není potřeba a není potřeba ani osobní schůzka. Pokud stěhujete třeba běžný panelákový byt, stačí telefonická objednávka se stručným popisem stěhovaných věcí. Soupis, nebo osobní prohlídka je vhodná, pokud se jedná o velké, nebo obtížné stěhování, při kterém se dají předpokládat nějaké problémy. Také je soupis, nebo osobní prohlídka dobrá, je-li potřeba při velkém stěhování předem přesně stanovit cenu za stěhování.

5. Co když nemáme v panelovém domě výtah?     17.3.2014   Tomáš Š., Brno

Tak to nás asi večer budou bolet nohy. Nám to příliš nevadí, protože jsme zvyklí stěhovat i byty a kanceláře v místech bez výtahu. Nemějte obavy. Sice to asi bude trvat déle jak s využitím výtahu, ale když to někdo dokázal nastěhovat tam, mi to jistě zvládneme přestěhovat jinam.

6. Zajišťujete i úklid po stěhování?     27.3.2014   Andrea N., Blansko

Takové věci samozřejmě děláme. Je dobré se na tom dohodnout při objednávce stěhování a vysvětlit dispečerce v jakém rozsahu a kvalitě má být úklid proveden.

7. Je možné stěhování o víkendech či večerních hodinách?     9.4.2014   Lenka S., Brno-Žabovřesky

Stěhování o víkendech a svátcích běžně provádíme a za ceny stejné jako ve všední den, tedy bez příplatků - postačí klasická, telefonická objednávka. Je možné stěhovat i večer, nebo přes noc. Na takové stěhování je potřeba dostatečně dopředu zatelefonovat, objednat a pořádně se domluvit.

8. Dobrý den. Potřebuji se stěhovat z pracovních důvodů do Německa, konkrétně do Mannheimu. Do malého, dodávkového auta se vše nevejde. Rád bych u Vás poptal větší auto, obávám se však, že stěhování se výrazně prodraží o mýtné v ČR. Nebude výhodnější jet dodávkou dvakrát?     22.4.2014   Ing. Vladimír P., Brno - Ostopovice

Dobrý den, Vaše stěhování nebude finančně výhodnější realizovat dodávkou a jet dvakrát. Tento způsob by vyšel jednoznačně dráž. Pro Vaše stěhování bych Vám doporučil náš vůz Renault Mascott – středně velké stěhovací auto, které sice má povinnost na dálnici platit mýto, ale z minulých stěhování víme, že přepravu lze pohodlně realizovat na hranici po neplacených silnicích. V Německu tento stěhovák již mýtné neplatí. Budete-li si tedy pro Vaše stěhování Brno – Mannheim přát levnou variantu, pojedeme mimo dálnici a zpoplatněné silnice. Máte-li k této problematice ještě nějaké dotazy, neváhejte kdykoliv kontaktovat naši Brněnskou stěhovací firmu – rádi Vám vše vysvětlíme.


Máte-li jakýkoli dotaz ohledně stěhování? Napište nám. Rádi Vám veškeré otázky zodpovíme.
E-mail: stehovani.brno@email.czObjednávka stěhování, vyklízení, či autodopravy