logo A+A Renax

A+A Renax, ČR a EU.

Stěhovací služby pro Vás

Stěhování ve Znojmě, Blansku, Vyškově, ...

Zajišťujeme stěhovací služby po celém Jihomoravském kraji. V takovém případě Vám však budeme účtovat za nákladní auto i kilometrovné. Hodinovou sazbu v tomto případě budete platit pouze, když auto stojí (nakládá se na něj, nebo se vykládá, ale také při jakémkoliv jiném stání, které nezavinila naše firma). Kilometrovné účtujeme, jeli stěhování dále jak 20 km od města Brna. Je-li stěhování blíže, platí pro něj to, co při stěhování po Brně. Podrobné informace o cenách všech prací, které provádíme a o službách, které nabízíme, naleznete pod odkazem ceník stěhování.

Kde vám můžeme pomoci?

Naše firma stěhuje v rámci celé Evropské unie. Protože sídlíme v Brně, začíná, nebo končí mnoho stěhování právě zde. Často ale stěhujeme i ve Znojmě, v Blansku, ve Vyškově, v Prostějově, v Tišnově, v Třebíčí, v Mikulově, zkrátka po celé jižní Moravě. Samozřejmě provádíme i stěhování ze vzdálených měst, z Prahy, Plzně, Českých Budějovic, Ostravy, Olomouce, Zlína a z jakéhokoliv jiného města, či obce České republiky. Výjimkou není ani stěhování mimo území našeho státu, které začíná, nebo končí v Česku. V minulosti jsme stěhovali z Rakouska, ze Švýcarska, z Francie, z Německa, z Holandska, z Polska, ze Slovenska i Slovinska a Maďarska.

Běžné i specifické služby

Do této kategorie patří stejně jako při stěhování v Brně, stěhování bytů, rodinných domů a ostatní běžné stěhování nábytku a vybavení domácnosti. V neposlední řadě ale také znamená i stěhování kanceláří, dílen, skladů, úřadů, strojů a těžkých věcí i jakékoliv jiné stěhování, které opustí město Brno. Samozřejmě na větší vzdálenost také stěhujeme těžké věci jako třeba klavíry, trezory, dílenské stroje, bankomaty, automaty, záložní zdroje, klima jednotky atd.

Zvládneme i více bytů najednou

Naše firma A+A Renax, s.r.o. stěhuje jednotlivé byty, ale i několik bytů současně – tak zvané více výměny. Tak jako ve známém filmu o stěhování s názvem Kulový blesk. Do této kategorie bychom mohli také zařadit i vyklízení veškerých prostor. Jedná se o likvidaci pozůstalosti a odvoz jakéhokoliv odpadu z nemovitosti.

Věci, které již nepotřebujete, naši stěhováci naloží na stěhovací auto a odvezou na skládku. Uložení a ekologickou likvidaci odpadu Vám sami zajistíme a provedeme.

Podrobné informace o stěhování

Pokud potřebujete o problematice Stěhování, bez ohledu na to kam se stěhujete, více informací, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Jsme připraveni komukoliv a kdykoliv kvalifikovaně poradit a pomoci.

Také můžete navštívit domovské, internetové stránky firmy A+A Renax, s.r.o. www.stehovani-renax.cz, kde se o veškerých námi poskytovaných službách dozvíte mnohem více kvalitních a podrobných informací.

Objednávka stěhování, vyklízení, či autodopravy