logo A+A Renax

A+A Renax, ČR a EU.

Stěhovací služby pro Vás

Stěhování bytů

Co je stěhování bytů?

Jde o stěhování domácností, tedy nejen bytů, ale i rodinných domů, rekreačních objektů a veškerých objektů nějak souvisejících s trvalým, nebo dočasným bydlením. Takové stěhování realizujeme v rámci města Brna, mimo Brno a kdekoliv potřebujete v Evropské unii.

Co se stěhuje

V tomto případě se stěhuje naprosto vše co máte doma. Jde-li o stěhování v Brně, bude se stěhovat především nábytek a vybavení bytů. Stěhuje-li se rodinný dům i s hospodářstvím, stává se, že stěhujeme i králikárnu, psí boudu, nebo kurník. Zcela bez problémů naložíme a odstěhujeme i jízdní kolo, moped, nebo i malotraktor.

Pokud máte domácnost vybavenu třeba těžkým trezorem, nebo klavírem, rádi provedeme i takové stěhování. Několikráte jsme již stěhovali z garáže u rodinného domu i soustruh, nebo sloupovou vrtačku, popřípadě jiné stroje a zařízení. Poskytneme kompletní stěhovací servis.

Jak Vám se stěhováním ještě pomůžeme

Uděláme cokoliv, co by Vám stěhování v Brně, nebo mimo Brno usnadnilo a dá-li se to říci i zpříjemnilo. Pokud hodláte realizovat opravdu velké a náročné stěhování, navštívíme Vás a na místě vše probereme. Poradíme jak nejlépe vše zabalit a přichystat. Navrhneme nejlepší a ekonomicky nejvýhodnější způsob stěhování, sestavíme orientační cenu.

U malého stěhování běžného bytu, třeba 2+1 jsme tyto záležitosti schopni alespoň přibližně řešit po telefonu. Máte-li však nějaké pochyby, nebo neobvyklé problémy, rádi navštívíme před stěhováním i Vás - uživatele malého bytu.

Aby jste měli vše dobře zabaleno a ochráněno proti případnému poškození, zapůjčíme Vám přepravky a dodáme obalový materiál. Nejčastěji používáme bublinkovou folii, strečovou (smršťovací) folii, lepící pásku, karton a netkané textilie. V případě potřeby zapůjčíme i palety, nebo jiné prostředky k usnadnění balení a manipulace.

Pokud je nezbytné, sami si vyřídíme povolení k vjezdu do pěší zóny, nebo do míst s omezením vjezdu. Vyjednáme si povolení k parkování tam, kde je omezení, nebo sjednáme zábor pozemku na obecním úřadu a magistrátu.

Provedeme demontáž a montáž nábytku. Můžeme Vám odpojit a připojit domácí spotřebiče (ledničky, mrazáky, pračky, myčky, lustry a podobně).

Udělejte první krok k Vašemu bezproblémového a bezpečnému stěhování. Zavolejte nám a objednejte si naše služby. S námi se stěhování nemusíte bát, děláme to již dlouho a umíme to opravdu dobře.

Objednávka stěhování, vyklízení, či autodopravy