logo A+A Renax

A+A Renax, ČR a EU.

Stěhovací služby pro Vás

Co je stěhování Brno?

Stěhování Brno znamená, že se budete stěhovat v Brně z jedné ulice města do druhé ulice města Brna. V takovém případě neúčtujeme kilometrovné, pouze hodinovou sazbu za nákladní auto. Podrobné informace o cenách všech prací, která provádíme a o službách, které Vám nabízíme, naleznete pod odkazem ceník stěhování.

Co patří do kategorie stěhování Brno

Do této kategorie patří stěhování bytů, rodinných domů a ostatní běžné stěhování nábytku a vybavení domácnosti. V neposlední řadě ale také znamená i stěhování kanceláří, dílen, skladů, úřadů, strojů a těžkých věcí i jakékoliv jiné stěhování, které neopustí město Brno. Samozřejmě stěhujeme i těžké věci jako třeba klavíry, trezory, dílenské stroje, bankomaty, automaty, záložní zdroje, klima jednotky atd.

Naše firma A+A Renax Brno, s.r.o. stěhuje v rámci města Brna jednotlivé byty, ale i několik bytů současně – tak zvané více výměny. Tak jako ve známém filmu o stěhování s názvem Kulový blesk.

Co ještě může znamenat stěhování v Brně

Do kategorie stěhování Brno bychom mohli zařadit i vyklízení veškerých prostor. Jedná se o likvidaci pozůstalosti a odvoz jakéhokoliv odpadu z nemovitosti v Brně, nebo v blízkosti Brna. Věci, které již nepotřebujete, naši stěhováci naloží na stěhovací auto a odvezou na skládku.

Podrobné informace o stěhování v rámci Brna

Pokud potřebujete o problematice Stěhování více informací, nebo potřebujete poradit s vlastním stěhováním neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Jsme připraveni komukoliv a kdykoliv kvalifikovaně poradit a pomoci s jakýmkoliv problémem souvisejícím se službami, které naše firma provádí.

Také můžete navštívit domovské, internetové stránky firmy A+A Renax Brno, s.r.o. www.stehovani-renax.cz, kde se o veškerých námi poskytovaných službách dozvíte mnohem více kvalitních a podrobných informací.

Stěhování bytů Brno Stěhování bytů Brno Stěhování strojů Brno

Objednávka stěhování, vyklízení, či autodopravy