logo A+A Renax

A+A Renax, ČR a EU.

Stěhovací služby pro Vás

Autodoprava Brno, celá ČR a EU

Jak jsme zmínili již v předchozích odkazech, jsou ke stěhování zapotřebí i nákladní auta, která naše firma vlastní. Jaká to jsou uvidíte v odkaze „Naše vozy používané ke stěhování“. Z obrázků je patrné, že používáme výhradně auta skříňová různých velikostí, počínaje osobními „kombíky“, přes dodávková auta až po klasická nákladní auta o celkové hmotnosti do 7,5 tuny s možností přepravit až tři tuny nákladu. Některá z aut máme vybavena hydraulickým, zvedacím čelem o nosnosti 1.000 kg. Tato auta jsou především vhodná pro stěhování, ale i pro přepravu kusového, nebo paletovaného zboží a materiálu.

V našich skříňových autech je zaručeno, že přepravovaný materiál je kvalitně ochráněn proti povětrnostním vlivům, především pak proti dešti, nebo sněhu, proto naši zákazníci s námi přepravují především nezkazitelné potraviny, papírové výrobky, materiály podléhající korozi a reklamní plakáty. Jakékoliv auto můžeme vybavit manipulační technikou, jako jsou paletovací vozíky, vysokozdvižné vozíky s ručním pohonem, rudlíky a podobně. Jeden z vozů máme také vybaven zařízením pro přepravu zavěšených oděvů.

Protože vlastníme koncesní listinu pro nákladní autodopravu vnitrostátní a mezinárodní, provozovanou nákladními auty o celkové hmotnosti nad 3,5 tuny jsme schopni pro Vás realizovat tuto službu jak na území města Brna, tak po celém území naší vlasti, nebo po území celé Evropské unie.

Provádíme pro naše zákazníky rozvozy zboží do prodejen, rozvozy reklamních tiskovin po celém území ČR, svoz znovu použitelných obalových materiálů a palet, přepravu katalogů k hromadnému podání na poštu a podobně. Při trvalé spolupráci a větších objednávkám máme pro Vás připraveny mnohem výhodnější ceny, než které uvádíme v našem ceníku. Uděláme vše proto, aby Vaše zboží bylo na místě určení včas, v pořádku a za výhodnou cenu.


Rozměry nákladových prostorů některých z našich aut:

Název auta Délka Výška Šířka Poznámka
Ford Transit 4,00 m 2,00 m 2,00 m Dodávka
Renault Mascott 6,10 m 2,30 m 2,30 m Bez zvedacího čela
Iveco Eurocargo 6,00 m 2,50 m 2,50 m Se zvedacím čelem.

Objednávka stěhování, vyklízení, či autodopravy